seksiyonel kapı tamiri

Seksiyonel Kapı Arızaları

Seksiyonel kapı arızaları, birçok sebepten dolayı yaşanan arızalardır. Bu tip arızalarda teknik destek için servisimizi arayabilirsiniz, destek alabilirsiniz.
Seksiyonel kapılar, otomatik kapılar olduğu için dönem dönem arızalar olabilmektedir. Yaşadığınız arızalarda teknik servisimizi arayabilirsiniz. Uzaktan kumanda ile açılıp kapanan bu kapılar, kullanım alanı çok geniş olan kapılardır.
Firmamız, her bölgeye hizmet veren bir teknik servistir. Hangi bölgeden olursanız olun 7/24 teknik servisimizi arayabilirsiniz. Servis personellerimiz en kısa sürede adresinizde olacak ve Seksiyonel kapı arızalarınızı çözüme kavuşturacaktır. Teknik servisimiz alanında uzman ve eğitimli bir ekipten oluşmaktadır. Bundan dolayı tüm arızalarınız en kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Aynı zamanda kapınızın garantisi varsa, arızalarınız garanti kapsamında ücret alınmadan çözülür.

Seksiyonel Kapı Hizmeti
Seksiyonel kapı servisi, yaşadığınız tüm arızalarda arayabileceğiniz bir servistir. Uzaktan kumandalı kapılarda yaşanan tüm sorunlar için arayabileceğiniz firmamız, genellikle kumanda arızalarından ve motor arızalarından kaynaklandığı görülmektedir. Arızanız ne olursa olsun, teknik destek için servisimizi her zaman arayabilirsiniz.
Kumanda arızaları genellikle seksiyonel kapı tamiri kumanda değişikliği ile çözülmektedir. Motor arızalarında ise çözüm arızanın sebebine ve boyutuna göre değişmektedir. Motor değişikliği durumunda ise motor garanti altına alınır ve tekrar bir sorun yaşanması durumunda ücretsiz bir hizmet alınmaktadır. Seksiyonel kapı arızaları için arayabileceğiniz teknik servisimiz, size en seksiyonel kapı tamiri kısa sürede hizmet verecek ve tüm sorunlarınızı anında çözüme ulaştıracaktır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “seksiyonel kapı tamiri”

Leave a Reply

Gravatar